Savage Archer aktualitātes

Mūsu kluba pārstāvji Feancijā, Eiropas 3d čempionātā https://ebhc2022.fftl.com/         Lai labi šaujas!    

Nolikums, reģistrācija                   Lai labi šaujas!    

Komandu kopvērtējumā  6 no 9 mūsu kluba biedri 🙂 Individuāli skatīt rezultatus zemāk Rezultāti Lai labi šaujas!    

Atkal jau šaujam. Un šodien tas ir Savage archer organizētais Latvijas kausa 2.posms, un šoreiz nevis vilinošie zvēru tēli 3d veidolā, bet gan daudziem tik kaitinošais papīrs (Field) , kas prasa četras vienādi palaistas bultiņas..Mīļā Kurzemīte ar savu Savage archer patronu Kristapu Novadu mūs sagaida silti, bet bik’, tik rīta rasā sabozusies un nomākusies, kā niķīgs, bet mīlams bērns. Laika apstākļi mūs tomēr lutina, un no prognozētā lietiņa tāds čiks vien sanāca. Latviešiem ir tāds teiciens: “Kurš putniņš agri ceļas, agri slauka deguntiņu..”. Un tā arī

Labas ziņas no Somijas – mums ir jauni Pasaules un Eiropas rekordi! Kristaps NOVADS AMLB (253+226+251=730) 1.vieta Andris KUZŅECOVS AMBB-C (291+268+295=854) 1.vieta Mūsu loka šāvējiem ir izdevies uzlabot kopā 5 Pasaules un Eiropas rekordus – Andris Kuzņecovs BB-C loku klasē pieaugušajiem vīriešiem uzlaboja rekordus abous raundos un summā, Kristapam Novadam AMLB rekordu izdevās uzlabot Flint Roundā un summā.     Lai labi šaujas!  

AMLB 1.vieta Kristaps Novads 2.vieta Raivis Kiriņš 3.vieta Andis Šveicis 1.vieta Andris Kuzņecovs – AMBBC 1.vieta Ernests Gurevičs – AMBBR     Lai labi šaujas!  

archscorer.faae.ee     Lai labi šaujas!  

  1.vieta Kristaps Novads-AMLB 1.vieta Andris Melecis – VMTR 1.vieta Andris Kuzņecovs – AMBBC 2.vieta Ernests Gurevičs – AMBBR     Lai labi šaujas!  

Kārtējais tālais ceļš uz Kurzemi- Ventspili! Šoreiz startējam vakarā, lai visi būtu kā gurķīši nākamajā rītā. Bija lieliski pašaut tik sen jau nešautu formātu – turnīri.