Naktsvijoļu mistērijas Nītaures dzirnavās! (4.-5.01.2014)

Naktsvijoļu mistērijas Nītaures dzirnavās! (4.-5.01.2014)

naktsvijoles

Naktsvijoļu mistērijas Ināras, Irīnas un Andreja virsvadībā jau ceturto gadu turpina priecēt visus lokšāvējus, kam ir svarīgs ne tikai rezultāts, bet arī labi pavadītais laiks līdzīgi domājošo pulciņā. Laikapstākļi, vieta un cilvēki apliecināja, ka nekas nav neiespējams, lai arī ārā  lietus ar sniegu visu pārvērš pelēkā dubļu jūrā. Darboties gribošo cilvēku prāti, sirdis un dziesmas izgaismoja dūmakaino Nītaures dzirnavu ieleju priecīgās noskaņās visa pasākuma garumā. 🙂

Sacensību virsuzdevums „saliedēt un izklaidēt Latvijas apvidus loka šāvējus brīvās un nebrīvās dabas apstākļos” tika izpildīts godam, neatstājot vietu aizdomām, pārmetumiem un intrigām. Tā kā katram klubam tika lūgts sagatavot pa mērķim, neizpalika pārstegumi ne sacensību rīkotājiem, ne dalībniekiem. Kopā pieveicot 19 mērķus, noskaidrojās uzvarētāji  trīs nomināciju grupās. Tā kā Savage Archer ir ļoti viesmīlīgs un labi audzinātu biedru klubs, tad Labākā Mežoņa, Mežones un Mežonēna tituli aizceļoja  uz Free Wind Archers klubu.

Pēc labi padarītā darba visi tika cienāti ar gardo soļanku un pašu sarūpēto svētku mielastu. Priecēja sacensību dalībnieku atsaucība un aizrautība svētku spēlēs un rotaļās, kas ne vienam vien atsauca atmiņā skolas laikus ar patieso prieka dzirksti. 🙂 Daudz smieklu un, tiesa gan, arī dažas bērnu asaras sagādāja „kāpinātās izklaides” pasākums, kas sākotnēji nevainīgo dāvaniņu izlozi pārvērta austrumnieku cienīgā Marakešas tirgū.

Netika aizmirstas arī nakts šaušanas sacensības – Vanaga acs. Kristīnītes aizrautīgi komentētas, tās savu kulmināciju sasniedza balvas pasniegšanas brīdī, kad par asākā skata un trāpīgākās bultas īpašnieku tika nominēts mūsu Kristaps Novads.

Svētku salūts, jaukā pirtiņa un dejas palīdzēja uzturēt možu garu līdz pat rītam. Dalībnieku un rīkotāju vārdā gribu pateikt LIELO paldies visiem par atkārtoto drosmi rīkot un piedalīties šādās sacensībās.

Īpašais paldies mūsu Nītaures Andrim Lielajam, bez kura veiktajiem labajiem priekšdarbiem mums nebūtu izdevies pasākumu noorganizēt tik jaukā vietā. Vissirsnīgākie sveicieni Lietuvas lokšāvējām Romai un Viļmai par tālā ceļa mērošanu un pasākuma kuplināšanu.

Lai prieks šaut un ar labiem panākumiem visu 2014.gadu!  🙂

  1. Mairita

    6 Jan, 2014/18:16

    Hei, Lasiju un priecajos par Jums, jo domas biju jau tur!!!! Un paldies paldies par jauko Parsteigumu, lidz asarinam man tas bija!!!!! Paldies tieshammm!!!!

  2. andis

    6 Jan, 2014/18:44

    Tagad tev Mairita būs jāšauj vēl skaistāk visa gada garumā,lai nākošgad saņemtu pelnīto apsveikumu! :)

Uzrakstiet komentāru

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *