Siguldas spieķis III [15.12.2013]

Siguldas spieķis III [15.12.2013]

Savage archer 3

Ir patīkamas sajūtas – varbūt tāpēc, ka Ziemassvētku laiks, varbūt tāpēc, ka esmu radinieku saimē 🙂 .  Pat tie, kas parasti nesmaida, šodien smaidīja :), bet varbūt man rozā brilles uz acīm 🙂 :). Ir prieks – mēs esam, mūsu kļūst arvien vairāk un ir arī tie, kas rīko sacensības! Cerams, drīz arī mēs būsim to skaitā, kas ne tikai piedalās, bet arī rīko. Manuprāt, šis sporta veids daudziem ir saistīts ar sajūtu, emociju pārvaldīšanu, izlaišanu, nevis skriešanu, kā tur Lācītis teica……. uz mēles ir, bet rokā nedodas.

Nu tā, braucot uz sacensībām, kāds bija cītīgi trenējies un tik domāja, ka parādīs. Bet redz kā – mēs domājam, Tas Kungs tur augšā dara :). Kārtējo reizi pierādījās, ka turnīri ir nervu kutinošs pasākums, un cilvēki, kas ir emocionālāki, piekāpjas stiprākajiem.  Mums klubā ir meitenes, kas pamanījušas, ka Jurim un Mārtiņam  piemīt laimes krekliņa sindroms, to acīgi izmanto :).  Uz turpmākajiem turnīriem iesaku jau laicīgi pieteikties pie Jura un Mārtiņa personīgi!!!

Jaunās Superzvaigznes statusu pasākumā godam nopelnīja Elīna Novada.  Aiz muguras stāvošie 40 skatītāji varēja vērot Elīnas šīs sezonas pēdējās bultas lidojumu pieciniekā. Ar to tika nodrošināta uzvara mazo meiteņu konkurencē. Kā vienmēr, liels prieks par Novadu ģimeni :)!  Ceru, ka nekļūdīgi apsveikšu visus mūsu laureātus:

CFLB –  Elīna Novada 1. vieta

CFLB –  Annija Melece 3. vieta

CMLB – Daniels Ivančuks 1. vieta

AFLB –  Mairita Pavlova 1. vieta

AFLB –  Dace Krēgere 2. vieta

AMLB –  Kristaps Novads. 3 vieta

AMBH-R –  Dainis Fedorovs. 2 vieta

VMLB – Andrejs Kalniņš. 2 vieta

VMLB – Arvīds Melnis 3. vieta

 

Lai labi šaujas ! 🙂

 

Uzrakstiet komentāru

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *