“WA 3D Dobele” 07 – 09.07.2017. Dobeles moto trasē “Ceļa ēzeļi”

“WA 3D Dobele” 07 – 09.07.2017. Dobeles moto trasē “Ceļa ēzeļi”

Divas dienas pa Dobeli pagājušas piedaloties WA 3D sacensībās, kuras jau otro gadu organizē Jānis Jakubanecs ar savu izcilo komandu.

Pašam mērķis pastrādāt uz tuvajiem attālumiem un atcerēties turnīru gaisotni, kas noteikti noderēs, pēc nedēļas Igaunijā. Turnīru tur nebūs , bet gan jau gaiss elektrizēsies.
Sestdien paeksperimentēju ar ilgstošu  aerobo slodzi pirms sacensībām- problēmu nekādu. Rīts sākas agrāk, bet laika visam pietiek. Dobele piedāvā apmākušos, bet siltu laiku , kas tāds arī noturās visas divas  sacensību dienas , brīžam pat saule parādās, bet tas vairāk svētdien.
Sacensību vieta sestdienā ir “Ceļa ēzeļu” mototrase un tās apkaime. vieta ar pietiekošu reljefu un iespēju izpausties mērķu izvietošanā. Organizatori arī nav kautrējušies, viss izmantots. Vieta ar potenciālu. Protams, man šī vieta vēl saistās ar citu sacensību gaisu un skaņām, kas nav aizmirstas un ir patīkami atcerēties.
 Gandrīz visi mērķi jauni ( pat mušām nekas nav bijis darāms uz tiem). No pagājušā gada palikušas pīlītes , tiesa visai bailīgas -otrajā aplī bija pamukušas uz 25 jardiem. Latvijā beidzot ieradies arī tītars. Lieli mērķi tuvā attālumā drusku mani mulsina un dezorganizē. Kopumā iet labi, pirmajā aplī tomēr viens M. Pie pēdējā mērķa… Jau atbraukušas pusdienas (pa 3.50) un varam palādēt baterijas. Garšīgi.
Otrajā aplī mulsināšana ar lieliem mērķiem mazā attālumā turpinās, bet divos (ne jau lielajos) mērķos pamanos savākt 22 punktus. un kopā 401 otrajā aplī. Dienas sacensību daļa beidzas ātrāk kā plānots. Ja ir vēlme pašaut 3D un nezaudēt bultas-šīs ir īstās sacensības.
Svētdienā tiekamies skaistajā Dobelē , kur pilsdrupās notiek izslēgšanas raunds un fināli. Mērķi , protams ,skaisti izskatās uz akmeņu mūra fona,bet  šad tad dzirdams kā metāls uz karbona vai koka kāta nodod sveicienus šim fonam. Tā kā jāšauj tikai 8 mērķi- zaudējumi nav lieli.
Finālā, kau jau ierasts, ne visu var prognozēt un sveicienu nodošana akmeņiem turpinās, bet tas jau finālam piederas. Būs ko pēc gada atcerēties.
  Kopsavilkums- sacensības drošas, lieliski organizētas. Balvu fonds karalisks (sk. attēlu (šūpoles un puķes laukos bija arī pirms tam)), neskatoties uz mazo dalībnieku skaitu.
Lai organizatoriem ,citu gadu ,izdodas sapulcināt lielāku skaitu dalībnieku , gan no mūsu vidus, gan citām valstīm, kuri labus vārdus par šo jauko pasākumu aiznestu tālāk ! Ceru , ka iegūtās pozitīvās emocijas kompensē materiālo investīciju (kaut arī tā ir investīcija nākotnē) !
Paldies!
Kristaps
Uzrakstiet komentāru

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *